euro palety gitterboxy magnum boxy klt ktp plastové přepravky

O  nás

Historie firmy sahá do roku 1997  kdy byla zahájena výroba atypických palet,stojanů a displejových palet. V roce 2016  byl zahájen výkup palet a přepravek v areálu bývalého statku v Podivíně. Nejprve v jedné skladovací hale a manipulační  ploše o výměře cca 800m2. V roce 2017 došlo k restrukturalizaci firmy na Palety-obaly-Morávia s.r.o. se skladovací plochou  1500m2.Ve stejném roce došlo k navýšení skladových a manipulačních ploch na 2 700m2 z čehož je 900m2 krytých skladových prostor.Na skladě máme přes 180 položek,palet,boxů,přepravek ...V roce 2018 konsorcium odkoupilo,movitý i nemovitý majetek bývalého statku v Podivíně. V roce 2021 firma Palety-obaly-Morávia s.r.o. odkoupila movitý i nemovitý majetek od konsorcia a tím  z hlediska investic a obchodu 

Postavení na trhu

Obchodní politika společnosti je založena na spolehlivém a neustále se rozvíjejícím vztahu prodejce/výrobce a jeho zákazníků a partnerů.

Právě jim a jejich potřebám jsou přizpůsobovány strategické kroky společnosti. Neustálá práce s trhem, kontakt se zákazníky a prohlubování obchodních vazeb. To jsou výhody, které naši zákazníci na naší práci oceňují.

Partnerům nabízíme nejen produkty ,ale celá, komplexní řešení vznikající z výhod a předností našich služeb, díky kterým mají naši zákazníci silnější konkurenční výhody na trhu.

Individuální přístup

Pro zdokonalení vztahu se zákazníkem jsme segmentovali trh podle potřeb, které umíme našim partnerům v prvním kroku spolupráce splnit v předstihu před naší konkurencí.

 Každou nabídku pro naše zákazníky připravujeme tak, aby měla jasné obrysy, byla srozumitelná a řešila komplexně veškeré potřeby odběratele. 

V dalších krocích pak vzájemně prohlubujeme naše benefity pro naše stálé zákazníky, snažíme se posunout námi nabízené produkty o krok blíž konečným zákazníkům

euro palety gitterboxy magnum boxy klt ktp plastové přepravky